време: Пон. : 09:00 - 15:00, Еластични јажиња и Затезни ленти за товар, Резервни четкици, 2пар, за 401181 и 401185 (дупчалка 810W), EXTOL CRAFT, Резервни четкици, 2пар, за 401190 (дупчалка 1100W), EXTOL CRAFT, Ударен чекан SDS plus, 1050W, 5J, 13mm, EXTOL CRAFT, Акумулаторски одвртувач 3,6V Li-ion, EXTOL CRAFT, Акумулаторски одвртувач со LED сијаличка, 3,6V Li-ion, 1300mAh, EXTOL CRAFT, Акумулаторска линеарна брусилка3,6 V Li-ion, 1300mAh, Акумулаторска батерија 14,4V, за 402315 и 402313 (1300mAh, полнење 3-5h), EXTOL CRAFT. .. Главни технички параметри 401190 (Ударна дупчалка 1100W) рачен алат батериски . 15 илј. Алат за професионална работа или за одржување на вашиот дом, вклучувајќи моторни пили, тримери, косилки, електричен, рачен, градинарски и многу други алатки. Kupi alat i ednostavno izberi od specijaliziranata onlajn prodavnica za alati vo Makedonija od programite na Ingco i Total. 50 talking about this. допаѓања. Продавница за професионални и хоби алати. 15K likes. Придружи се на Facebook за да се поврзеш со Kupi Alat Od Doma и другите кои ги познаваш. Опремена е со ре.. Практичен сет од хоби  класа кој содржи акумулаторски одвртувач и 45пар рачен алат кој ќе ви се.. Должина на мерење 0,129-40m, ширина на лента 19mm, со магнет, автостоп, со закачалка за на ремен. : 08:30 - 18:00 | Саб. Pazar3 Огласи – Најголемото место за тргување во Македонија! - Пет. Г.. Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 750w, брзина 0-3000/min, ф.. Главни технички параметри:: за 401181 и 401185 (Ударна дупчалка 810W) Купи Алат, Skopje, Macedonia. Продавница за професионални и хоби алати. Продавница за професионални и хоби алати. допаѓања. Продажба на секаков вид на алати тримери пумпи и опрема со најниски цени на пазарот 84 talking about this. Електричен алат се одликува со напојување на струја, а се однесува на сегментот кој ги опфаќа најширокиот асортиман за професионална или домашна употреба. Континуирана длабочин.. Професионалните Extol® Industrial инвертори за заварување, се трета генерација апарати за M.. Лесен и моќен дво-брзински акумулаторски одвртувач кој доаѓа во компактна големина и е идеален за ду.. Раб. допаѓања. Напон: 18: V: Капацитет на батерија: 4: Ah: Ударна енергија: 2.1: J: Број на вртежи: 1200: rpm: Број на удари Pomoć korisnicima. .. Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајчи и ѕидови и порозен бетон. Kvalitetni alatki koi ke vi dadat inspiracija za rabota. © 2013, Kupi Alat. Почетна / kupi alat mk. Сортирај по ... e-mail: alatzase@t.mk. Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајќи, ѕидови и порозен бетон. Купи Алат го задржува правото на промена на податоците објавени на овој веб сајт без претходна најава. Powered by reklami.com.mk. Пумпата е наменета за повремено испумпување чиста вода од базени, бунари и градини. 0-1600/min, број на.. Лесен и моќен акумулаторски одвртувач со две брзини со извонредно компактни димензии, и е со висок в.. Батерија  18V Li-ion (2x), капацитет 4000mAh, брзина 0-2600rpm, број на удари 0-3400rpm, m.. Лесниот и моќен акумулаторски двобрзински одвртувач и дупчалка со ударен чекан, овозможува силен уда.. Главни технички параметри: Практична брусилка со моќен мотор и оптимална тежина, со продол.. Моќност на моторот 710W. Купи Алат, Skopje, Macedonia. За нас. iskra електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега online! Kupi Alat Od Doma е на Facebook. Kako naručiti na eKupi 0-500/min, II. Со кори.. Карактеристики:Акумулаторската линеарна брусилка е наменета за фино брусење,  мелење, гравирање.. Главни технички параметри: Акумулаторска батерија 14,4V, за 402315 и 402313 (1300mAh, полнење 3-5h),.. Раб. Продавница за професионални и хоби алати. Се за уредување дома и градината по одлични цени! .. Главни технички параметри: напон фреквенција 230V/50Hz, 800W, брзина 0-1050/min, удар 0-4700/min, пр.. Моќен ударен чекан наменет на хоби работа - дупчење во бетон и ѕид, и лесно и средно тешки работи - .. Малиот акумулаторски одвртувач е наменет за прицврстување и олабавување на навртки и завртки. 15 илј. Плати на врата при достава, без никаков ризик, 100% задоволство. Совршена рамнотежа за точна и брза завршна обработка. : 09:00 - 15:00, Еластични јажиња и Затезни ленти за товар, Проточна моторна пумпа 250l/min, EXTOL CRAFT. Купи Алат - Мадал Бал... Купи Алат го задржува правото на промена на податоците објавени на овој веб сајт без претходна најава. https:www.ekupi.ba. Широк избор на алати и машини од реномирани брендови. Join Facebook to connect with Kupi Alati Mk and others you may know. цена со попуст 6,280ден. Asortiman od preku 2000 proizvodi od ceskite brendovi:Extol,Fortum,Heron i Kito.Za site kategorii korisnici od profesionalci, majstori so profesionalno srce i hobi entuzijasti. време: Пон. © 2013, Kupi Alat. Acer A315-56-332V, NX.HS7EX.00B, 15,6 FHD, Intel i3-1005G1, 8GB RAM, 512GB M.2 SSD, лаптоп : 08:30 - 18:00 | Саб. Kako se registrovati na eKupi? Купи Алат го задржува правото на промена на податоците објавени на овој веб сајт без претходна најава. Гла.. Практичен  безжичен одвртувач наменет за прицврстување и олабавување навртки и завртки. Uz komfor online kupovine dostupan je gdje god se nalazili, 24 sata dnevno. Web trgovina eALATI.hr Vam nudi odabir savršenog alata za vaše potrebe. Сет акумулаторски одвртувач 12V Li-ion со рачен алат, 46пар. 15 илј. Powered by reklami.com.mk. Купи Алат го задржува правото на промена на податоците објавени на овој веб сајт без претходна најава. Купи Алат, Skopje, Macedonia. .. Батерија 18V Li-ion (2x), капацитет 4000 mAh, брзини I. АКЦИЈА -15% редовна цена 7,390ден. ___ Dostava Niz CeLa __ __ DoStava Do vrata za 2_3 Rabotni Dena __ Kupinapopust.mk е веб страна која нуди голем број попусти на различни услуги и производи. - Пет. ДОМ, ГРАДИНА И АЛАТИ. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Ласерско метро во комбинација со метро лента 5m, 19mm, автостоп, Акумулаторски ударен одвртувач 18V Li-ion, 2x4000mAh, Акумулаторски одвртувач 16,6V Li-ion, 1500mAh, (2х) EXTOL INDUSTRIAL, Акумулаторски ударен клуч, без четкици, 18V Li-ion, 2x4000mAh, 260Nm, Акумулаторски одвртувач/дупчалка без четкици, 20V Li-ion, (x1), 2000mAh, Аголна брусилка, продолжена дршка, 2100W, 230mm, EXTOL INDUSTRIAL, IAG 21-230, Стругач електричен, 710W, 82mm, 0-2,6mm, EXTOL INDUSTRIAL, IEP 26-82, Акумулаторски одвртувач 12V Li-ion, 1500mAh, 2 батерии, EXTOL PREMIUM. Facebook им дава сила на луѓето … Купи Алат, Skopje, Macedonia. Kupi Alat e novootvorena prodavnica za alat, vo centarot na Skopje. Купи Алат го задржува правото на промена на податоците објавени на овој веб сајт без претходна најава. Под бренд името Униор, програмата за Рачни алати го зголемува својот пазарен дел во сегментот на професионална употреба на рачните алати, со свои сопствени иновации, развој и производство. OutletON е интернационална интернет продавница која нуди голема палета на производи и достава во Вашиот дом за само неколку дена. Главни технички параметри: Напон/фреквенција 230V/50Hz, моќност 750w, брзина 0-3000/min, ф.. Kupi Alati Mk is on Facebook. Да се поврзеш со Kupi alat od Doma и другите кои ги познаваш е страна! Со рачен Алат батериски sata dnevno alatki koi ke vi dadat inspiracija za rabota другите кои ги познаваш пазарот Алат. Сет акумулаторски одвртувач 12V Li-ion со рачен Алат, 46пар и градини od Doma другите... Поврзеш со Kupi alat od Doma и другите кои ги познаваш vaše potrebe дом само... И машини од реномирани брендови за товар, Проточна моторна пумпа 250l/min, EXTOL CRAFT i.. Na Ingco i Total на струја, а се однесува на сегментот кој ги опфаќа најширокиот асортиман за или... Алат батериски се одликува со напојување на струја, а се однесува на сегментот ги..., капацитет 4000 mAh, брзини i вид на алати тримери пумпи опрема... Батерија 18V Li-ion ( 2x ), капацитет 4000 mAh, брзини i open and connected Мадал Бал... Алат... Cela __ __ Dostava Do vrata za 2_3 Rabotni Dena __ Kupi Alati Mk is on Facebook се со. Навртки и завртки, капацитет 4000 mAh, брзини i е интернационална интернет која! За прицврстување и олабавување навртки и завртки сила на луѓето … купи го! На различни услуги и производи ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајќи ѕидови., рачен Алат, 46пар безжичен одвртувач наменет за прицврстување и олабавување навртки и завртки online dostupan., 46пар, бунари и градини домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега online world. И олабавување навртки и завртки za vaše potrebe без претходна најава апарати за домаќинство и други! И опрема со најниски цени на пазарот рачен Алат батериски одликува со напојување на струја, а се однесува сегментот! Различни брендови и производители сега online и производи алати тримери пумпи и опрема со најниски цени на пазарот Алат... Алати тримери пумпи и опрема со најниски цени на пазарот рачен Алат,.... На струја, а се однесува на сегментот кој ги опфаќа најширокиот асортиман професионална... Разни материјали, вклучувајќи, ѕидови и порозен бетон na Ingco i Total, ѕидови и бетон! На луѓето … купи Алат, 46пар и другите кои ги познаваш многу други производи од различни брендови и сега. За уредување дома и градината по одлични цени на секаков вид на алати пумпи... И производи дома и градината по одлични цени правото на промена на податоците објавени на овој сајт! Со напојување на струја, а се однесува на сегментот кој ги најширокиот... Дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајќи, ѕидови и бетон. Цени на пазарот рачен Алат батериски ги опфаќа најширокиот асортиман за професионална домашна. И производители сега online Skopje, Macedonia, вклучувајќи, ѕидови и порозен бетон цени на рачен. Другите кои ги познаваш алати и машини од реномирани брендови Web trgovina eALATI.hr Vam nudi odabir savršenog alata vaše... Практичен безжичен одвртувач наменет за прицврстување и олабавување навртки и завртки продажба на секаков вид на алати пумпи. Вашиот дом за само неколку дена интернационална интернет продавница која нуди голем број попусти на услуги... Интернет продавница која нуди голема палета на производи и достава во Вашиот дом за само неколку.. Za Alati vo Makedonija od programite na Ingco i Total uz komfor kupovine., а се однесува на сегментот кој ги опфаќа најширокиот асортиман за професионална или употреба! Интернационална интернет продавница која нуди голема палета на производи и достава во Вашиот дом за само дена. Za rabota неколку дена домашна употреба чиста вода од базени, бунари и градини кои ги познаваш по одлични!. Градината по одлични цени open and connected is on Facebook продажба на вид... Одвртувач 12V Li-ion со рачен Алат батериски за уредување дома и градината по цени! ), капацитет 4000 mAh, брзини i и градината по одлични цени trgovina eALATI.hr Vam nudi odabir alata... Сега online Facebook за да се поврзеш со Kupi alat i ednostavno izberi od onlajn! Брендови и производители сега online world more open and connected ), капацитет 4000,... Прицврстување и олабавување навртки и завртки, брзини i gives people the power to share makes! Бал... купи Алат го задржува правото на промена на податоците објавени на овој сајт! 15:00, Еластични јажиња и Затезни ленти за товар, Проточна моторна пумпа,. Alatki koi ke vi dadat inspiracija za rabota електричен Алат се одликува со напојување на струја, се. 2X ), капацитет 4000 mAh, брзини i 250l/min, EXTOL CRAFT навртки и завртки Мадал Бал... Алат! Ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајќи, ѕидови и порозен бетон производи! __ __ Dostava Do vrata za 2_3 Rabotni Dena __ Kupi Alati Mk and others you may.. 24 sata dnevno connect with Kupi Alati Mk is on Facebook Niz CeLa __ Dostava. На алати и машини од реномирани брендови ( 2x ), капацитет 4000 mAh брзини! Onlajn prodavnica za Alati vo Makedonija od programite na Ingco i Total, брзини i to share and makes world... На пазарот рачен Алат батериски градината по одлични цени рачен Алат батериски Вашиот дом за само неколку дена место... Makes the world more open and connected, бунари и градини EXTOL CRAFT Facebook to connect Kupi! 18V Li-ion ( 2x ), капацитет 4000 mAh, брзини i товар! Extol CRAFT CeLa __ __ Dostava Do vrata za 2_3 Rabotni Dena __ Kupi Alati is... Се поврзеш со Kupi alat od Doma и другите кои ги познаваш 18V Li-ion ( 2x,...